advertise

آموزش نجاری به زبان ساده

آموزش ابتدایی نجاری برای بانوان

رشته نجاری یا همان درودگری، یکی از معروف ترین کسب و کارها در جهان است؛ چرا که اکثر لوازم چوبی و دکوراسیون های داخلی از این طریق ساخته می شوند. و به همین دلیل هم افراد به دنبال یادگیری نجاری رفته تا بتوانند از این طریق کسب درآمد داشته باشند.
مجموعه وود ایران، برگزار کننده دوره های آموزش نجاری برای بانوان در تهران و بندرعباس می باشد. اگر شما هم از آن دسته افراد علاقه مند به یادگرفتن نجاری هستید، پیشنهاد می کنیم تا دوره آموزش ابتدایی نجاری برای بانوان را از دست ندهید.

اموزش نجاری ساده | وود ایران

آموزش ابتدایی نجاری | وود ایران

هدف شما از نجاری چیست

اولین سوالی که برای یادگیری نجاری مطرح می شود، این است که هدف شما از نجاری چیست و چرا قصد شرکت در این دوره را دارید؟ نجاری حرفه ای است که وقتی به آن ورود پیدا می کنید باید هدف خودتان را مشخص کنید تا بتوانید در مسیر درست آموزش دیده و تخصص پیدا کنید.
برای شرکت در دوره آموزش نجاری ابتدایی برای بانوان؛ علاقه شرط اول است. بدون علاقه، هرچقدر هم تلاش کنید، آموزش ببینید و تجربه کسب کنید، باز هم موفق نشده و به جایی نخواهید رسید.


اموزش نجاری در خانه | وود ایران

سرفصل های دوره

سرفصل های دوره آموزش نجاری به زبان ساده شامل مباحث زیر می باشد:
_آشنای با چوب و ابزار نجاری
_ آموزش قاب سازی
_آموزش ساخت سینی
_آموزش باک و‌جعبه
_آموزش شلف سازی
_آموزش کنسول
_آموزش زیرگلدونی
-آموزش میز و صندلی
_آموزش اتصال فاق و‌ زبانه
_آموزش اتصال نیم و‌نیم
_آموزش اتصال میخ چوبی
_اموزش ساخت محصول چوبی
_ ساخت اتصال دم چلچله ساخت اتصال بند انگشتی
_ساخت درب و پنجره
زمان دوره: یک جلسه ۲ ساعته در هفته ۴ جلسه ۲ ساعت در ماه ۸ ساعت

مدت دوره با توجه به میزان علاقمندی ما به یادگیری به طول می انجامد ممکن است شخصی بعد ۳ الی ۴ ماه و شخصی دیگر با تمایل بیشتر تا یک سال به طول دوره باشد

مدارک :
نام نام خانوادگی:
تاریخ پیشنهادی :

به شماره واتساپ
۰۹۲۰۷۶۱۱۰۴۷

آموزش نجاری به زبان ساده | وود ایران

مهارت هایی که در این دوره کسب می کنید

 برای اینکه بتوانید به این حرفه ورود پیدا کرده و در آن مشغول به کار شوید، ابتدا لازم است در دوره های اموزش نجاری ساده شرکت کنید. امروزه نجاری در زندگی ما کاربردهای بسیاری دارد و به عنوان یکی از رشته های نزدیک و مکمل دکوراسیون داخلی شناخته می شود.
چرا که اکثر طراحی هایی که طراحان برای دکوراسیون داخلی از آن استفاده می کنند؛ کارهای چوبی و مکمل چوب است. و در واقع کسی که نجاری را آموخته و در آن تخصص پیدا کرده باشد، می تواند در زیر شاخه های دکوراسیون نیز مشغول به فعالیت باشند. مهارت هایی که در این دوره کسب می کنید کاملا یه استعداد و تلاش خود شما بر می گردد.

کلاس اموزش نجاری ساده| وود ایران

آموزش نجاری ساده برای بانوان

برای آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی  در تهران و بندر عباس و اطلاع از جزئیات پکیج ها با ما در تماس باشید

برای اموزش نجاری ساده از کجا شروع کنم؟

اینکه شما آموزش نجاری ساده را از کجا شروع کنید، به شرایط خودتان بستگی دارد. اما اگر در شهرهای تهران یا بندرعباس ساکن هستید؛ پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های آموزش ابتدایی نجاری مجموعه وود ایران است.
این دوره ها هماهنگ با سرفصل های کلاس های فنی و حرفه ای تهیه و تدوین شده اند که توسط بهترین و حرفه ای ترین اساتید در دوره های خصوصی و گروهی برگزار می شوند. آموزش نجاری به زبان ساده برای بانوان، نقطه شروع مناسبی برای افراد علاقه مند به حرفه نجاری است.

کلاس آموزش ابتدایی نجاری | وود ایرای

برای یادگیری نجاری چقدر زمان نیاز هست؟

برای اینکه به طور کامل با نجاری آشنایی پیدا کنید و در این حرفه؛ حرفه ای شوید، به حداقل یکسال زمان احتیاج دارید، پس از یکسال، اگر همچنان احساس کردید که به آموزش های بیشتر و مهارت های تخصصی تر احتیاج دارید و اطلاعاتتان ناقص است، زمان بیشتری را به یادگیری و کسب مهارت اختصاص دهید.
اما به طور کلی اینکه برای یادگیری نجاری به چه مدت زمانی احتیاج دارید؛ به استعداد، هوش و تلاش خود شما بستگی دارد. برخی فکر می کنند می توانند یک روزه یک نجار حرفه ای شوند؛ که تصوری کاملا نادرست است!
در یک روز تنها نمی توانید ابزار و دستگاه ها را شناخته و با کاربرد هریک از آن ها آشنا شوید. فراموش نکنید که نجاری دنیای بسیار وسیعی دارد، و آموزش و یادگیری آن تمام شدنی نیست.

کلاس اموزش نجاری در خانه | وود ایران

کلاس آموزش نجاری به زبان ساده | وود ایران

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که قصد دارند برای ورود به بازار کار مهارت یاد گرفته و برای پیدا کردن شغل مناسب شانس خود را امتحان کنند
کسانی می خواهند با نحوه راه اندازی کسب و کارهای صنعت چوبی و مراحل آن آشنا شوند
کسانی که ایده راه اندازی کسب و کار را در ذهن خود دارند اما نقطه شروع آن را نمی دانند
افرادی که در این حوزه، کسب و کار خود را راه اندازی کرده اما اطلاعات فنی کاملی ندارند.
این دوره محدودیت سنی نداشته و همه خانم های علاقه مند به این حرفه می توانند در شهرهای بندرعباس و تهران برای دوره های آموزش نجاری به زبان ساده ثبت نام کنند.


چطور با اموزش نجاری ساده حرفه ای شویم؟

اینکه چطور با اموزش نجاری ساده حرفه ای شویم؟ احتمالا سوالی است که برای شما هم پیش آمده. آیا این دوره آموزشی برای حرفه ای شدن و کسب تجربه کافی است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این دوره، یک دوره آموزش ابتدایی نجاری است که فقط پل ارتباطی بین شما و حرفه شدن در این حرفه است.
شما بدون اینکه با نکات و اصول ابتدایی نجاری آشنایی نداشته باشید، هرگز نمی توانید یک نجار حرفه ای باشید که می تواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ارائه دهد. برای همین بهتر است ابتدا دوره های ابتدایی و مقدماتی آموزش نجاری را به خوبی یاد بگیرید.
شما همچنین می توانید در دوره ی آموزش ساخت ظروف چوبی وود ایران نیز شرکت کرده و کسب مهارت کنید.

آموزش ساخت ظروف چوبی | وود ایران

دوره آموزش نجاری به زبان ساده

وود ایران برگزار کننده دوره های آموزش نجاره ابتدایی برای بانوان با بهترین سطح کیفیت آموزشی در تهران و بندر عباس

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.