advertise

مجله ایران وود

دانستنی هایی در رابطه با نجاری
ژ 1-7

پروسهٔ مهاجرت دارای چالش‌های زیادی هست، شخص مهاجرت کننده باید نکته‌های زیادی را در نظر بگیرد، ابتدا به این موضوع فکر کند که آیا می‌تواند سال‌ها دور از خانواده زندگی کند؟! شاید سؤال ساده‌ای به نظر بیاید اما باید بدانید که خیلی موضوع مهمی است.

ژ 1-10

در این مقاله به بررسی انواع چوب هایی که در صنعت نجاری و ساخت ظروف و زیورآلات چوبی مورد استفاده قرار می گیرند می پردازیم. هر نوع از این چوب ها ویژگی های خاصی دارند که برای استفاده ای منحصر به فرد مورد استفاده قرار میگیرند. با وود ایران همراه باشید.

ژ 1-14

محصولات رزینی امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته یکی از ویژگی های آن توانایی تلفیق این دست سازه های زیبا باعناصر دیگر مخصوصا عناصر طبیعی است؛ که میتوان برای زیبایی دو چندان این محصول آن ها را با چوب، گل های خشک، حشرات و ... تلفیق کرد.

ژ 1-8

نجاری ژاپنی را با تکنیک‌ها و اتصالات و ابزارهای خاصش می‌شناسیم. نجاری ژاپنی همیشه متفاوت از سایر سبک‌های نجاری از سنتی تا مدرن بوده است که هنوز هم بسیاری از نجارها عاشق نجاری به سبک ژاپنی هستند. درواقع بسیاری از اساتید با اجرای اتصالات ژاپنی است

ژ 1-12

نجاری یا به عبارتی دیگر درودگری شغلی است که در حوزه ی مشاغل کار با چوب است . اکثر افراد کار با چوب یا نجاری را یک شغل مردانه می دانند اما نا گفته نماند که امروزه با رواج یافتن آموزش نجاری برای بانوان اوضاع به شدت متفاوت تر از قبل شده است .

ژ 1-15

انواع چوب گونه های متفاوتی از انواع، درختان در کل جهان وجود دارند که هر کدام از این گونه ها خصوصیات منحصر به فردی دارند. این خصوصیات متفاوت، بسته به نوع آب و هوای منطقه، نوع خاک، ارتفاع از سطح دریا و نوع پوشش و نوع جنگل هایی که در آن رشد می کنند تفاوت های بسیاری دارند

ژ 1-9

صنعت چوب (نجاری، کار با چوب و هنرهای چوبی) یکی از تأثیرگذارترین صنایع ایران است. حدود ۱۵ درصد از شاغلان کشور در صنعت چوب و صنایع وابسته به آن فعال هستند. چوب یکی از جذاب‌ترین مواد در دسترس انسان‌ها است که به‌واسطه ساختار آن به‌راحتی می‌توان آن را تغییر شکل داد

ژ 1-13

در این مقاله به صورت مفصل به معرفی رزین اپوکسی و کاربرد آن در صنعت چوب پرداختیم. کار بارزین و ترکیبت آن با چوب این روزها طرفداران بسیاری به خصوص در بین خانم ها دارد. پس ادامه مطلب را از دست ندهید.